Hakkımızda

MİSYONUMUZ ;

Herkesin yaptığı işi ,Herkesten farklı yapmak.

HEDEFİMİZ ;

Hiç kimsenin yapmadığı işi yapmak.

Kurumsal Kaynak Planlama (ERP) alanındaki iş uygulamalarıyla kurumların iş süreçlerini destekleyen Nebim, 1966’dan beri süregelen deneyimi ve bilgi birikimi ile Türkiye’nin en köklü geçmişe sahip bağımsız yazılım firmalarındandır.

Hazır giyim, ayakkabı, zincir mağazalar, çok katlı mağazalar ve optik yazılımlarında Türkiye’nin en fazla tercih edilen yerli yazılım şirketidir. Bugün Türkiye geneline yayılmış Nebim Çözüm Ortakları ile birlikte 500 kişiyi aşan uzman bir kadro; hazır giyim, ayakkabı, ev tekstili, halı, mobilya, optik, elektronik ve mücevher başta olmak üzere 9.000’den fazla firma ve 60.000’den fazla kullanıcıya hizmet vermeyi sürdürmektedir.

Nebim’in geliştirdiği Kurumsal Kaynak Planlaması, Tedarik Zinciri Yönetimi, Müşteri İlişkileri Yönetimi, Perakende Yönetimi ve Kurumsal Performans Yönetimi iş yazılımlarından ve hizmetlerinden yararlanan firmalar; işletme kaynaklarını en etkin biçimde kullanabilmekte ve iş süreçlerini verimli yönete bilmektedirler. Ebeysoft Teknoloji olarak farklı yapılardaki iş ortaklığımızı Ocak 2018’den buyana tek çatı altında toplayarak hizmetlerimizi yeni yüzümüzle sunmaya devam ediyoruz.

Firmamız, hizmet değerinin bilincinde uzman kadrosu ile müşteri memnuniyetini üst düzeyde tutup değerli müşterileri ile yoluna devam etmektedir.